Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
13,296 Görüntülenme
Spencer izle | Full izle, HD izle (2021)
7.3 IMDB Puanı

Spencer izle | Full izle, HD izle (2021)

Prenses Diana’nın hayatını yaşadığı sorunları anlatan Spencer izle filmi 2021 senesinide biyografi yapımları arasında yer buldu. Whales Prensesi olan ve Kraliyet ailesinin gelini arasında soğuk bir savaş başlamıştır. Dedikoduların çıkmasıyla İngiltere çalkalanmaya başlamıştır. Diana’nın evlilik dışı ilişki haberleri çıkmaya başlar fakat Sandringham Sarayında yapılacak olan yılbaşı kutlamalarının hazırlıkları devam etmektedir. Kutlamalar yapılıp yüzler gülerken Prenses Diana ise onun arkasından çevrilen işlerin farkındadır.

Spencer full izle, Kraliçenin tertiplediği bu muazzam yemekte boşanma haberinden kimsenin haberi yokmuş gibi bir hava esmektedir. Prens Charles ile aralarında yaşanan sorunların basın mensupları dahil İngiltere’de bulunan herkes nerdeyse haberdar olmuştur. Camilla Parker-Bowles ile aralarında yaşananlardan dolayı Galler Prensesi Diana ile aralarının açıldığı kesindir. Kraliyet Baş Aşçı Darren McGrady ile görüşene kadar Sandringham’a katılmaya pek gönüllü değildir. Etkinliğe katıldığında sadece oğulları olan William ve Harry mutlu görünmektedir. Kraliyet ailesi mensuplarıyla pek sosyalleşebildiği söylenemez. Bulunduğu malikanede görevini yerine getirip kraliyet ailesiyle savaşmasına teşvik eden tek arkadaşı Royal Dresser Maggie olmuştur. St Mary Magdalene Kilisesi'ndeki etkinliğe katılan Prenses Diana burada Camilla Parker-Bowles ile karşılaşınca yüzlerce gazeteci tarafından fotoğrafları çekilmeye başlar. Spencer filmi türkçe dublaj ve altyazılı full hd olarak izleyin.

Prenses Diana’nın yaşadığı zorlukları ve psikolojik baskıyı gözler önünce seren biyografi filmi Spencer izlemek için doğru yerdesiniz. Pablo Larraín’nin yönetmeni olduğu Spencer’ın senaryosunu Steven Knight ele almıştır. Spencer oyuncu kadrosunda Kristen Stewart, Timothy Spall ve Jack Nielen yer alıyor. Spencer hd izleyecek tüm dram ve biyografi sevenler güzel seyir dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum