Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Dublaj TR Altyazı Fragman
462 Görüntülenme
Sıkıysa Yakala – Catch Me If You Can (2002) izle | Full HD
8.1 IMDB Puanı

Sıkıysa Yakala – Catch Me If You Can (2002) izle | Full HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Dreamworks Pictures
  • Film Süresi 2sa 21dk
Senaryo Jeff Nathanson, Frank Abagnale Jr., Stan Redding
Muhteşem yetenekleri olan bir dolandırıcının peşinde süren koşturmacayı anlatan Sıkıysa Yakala diğer ismiyle Catch Me If You Can filmi Leonardo DiCaprio’nun başrol aldığı suç yapımı oldu. Frank Abagnale isimli genç 1963 senesinde New York'ta ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Babasının IRS vergi dairesi ile yaşadığı problemler sebebiyle ufak bir eve taşınmak zorunda kalırlar. Sıkıysa Yakala izle en iyi film sitesinde türkçe dublaj ve full hd bedava seyredin.

Sıkıysa Yakala türkçe dublaj izle, Frank Abagnale bu süre içerisinde yeni bir devlet okuluna başlamıştır. Fakat gittiği ilk gün fransızca öğretmeni gibi davranınca başı belaya girmiştir. Annesinin Jack Barnes isimli babasının yakın dostuyla ilişkisi ortaya çıktığında aile dağılmıştır. İkili boşanırken Abagnale evden kaçıp uzaklaşmaya başlar. Parasız bir genç olarak hayatta kalabilmesi için türlü düzenbazlıklar ile kazanmaya başlar. Sıkıysa Yakala izle filmini 1080p kalitesinde türkçe altyazılı olarak sitemizde bulabilirsiniz. Pilot kılığına girip burada çalışırken sahte Pan Am maaş çekleri hazırlayıp milyon dolarlık vurgunlar yapmaya başlar.

Catch Me If You Can izle, bu durum FBI’da görev yapan ajan Carl Hanratty’nin kulağına gitmiştir. Bir otel odasında Abagnale’yi sıkıştıran Carl’ı gizli servis çalışanı olarak görev yaptığına dair kandırıp olay yerinden kaçmayı başarır. Daha sonra doktor kılığına girip Frank Conners adını alarak para kazanmaktadır. Aşık olduğu Brenda için Louisiana Eyalet Barosu sınavına girip geçmeyi başarır. Sıkıysa Yakala izle filminde Pan Am pilotu olarak tekrar işe başladığında artık Carl onu yakalama çok yakındır.

Steven Spielberg’in yönetmeni olduğu Sıkıysa Yakala’nın senaryosunu Jeff Nathanson, Frank Abagnale Jr. ve Stan Redding kaleme almıştır. Oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken ve Martin Sheen yer almaktadır. Biyografi türündeki Sıkıysa Yakala filmi çıkış yaptığı sene bir çok ödüle layık görülmüştür. Sıkıysa Yakala izleyecek Leonardo Di Caprio filmi sevenlere eğlenceli bir seyir dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın