Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Altyazı Fragman
348 Görüntülenme
Otel Transilvanya 4 (2022) izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı
6.6 IMDB Puanı

Otel Transilvanya 4 (2022) izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı

(Hotel Transylvania: Transformania)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 38dk
Senaryo Todd Durham, Genndy Tartakovsky, Amos Vernon
İnsanları canavara dönüştürme projesinin gelişmesini anlatan Otel Transilvanya 4 animasyon filmi Hotel Transylvania: Transformania 2022 senesinde vizyona girdi. Van Helsing bu esnada yen icadanın iyice mükemmel hale getirmeyi başarmıştır. Otel Transilvanya 4 türkçe dublaj izle olarak henüz bulunmuyor fakat altyazılı olarak full hd kalitede sitemizde yer almaktadır.

Hotel Transilvanya 4 izle, yaptığı icat iyice kontrolden çıkmaya başladığında Drac ile diğer arkadaşlarının hepsi insana dönüşmeye başlamıştır. Aralarından sadece Johnny insan formuna dönüşmüştür. Girdiklerini yeni bedenlerine uyum sağlamaya çalışan ekip insanların yaptığı aktivitelere alışmaktadır. Drac ise sabahları spor yapmaya başlayıp bir baba gibi kendine dikkat etmektedir. Damadı Johnny ile birlikte aradan daha fazla süre geçmeden işleri eski haline çevirmeleri gerekmektedir. Otel Transilvanya 4 izle filmini 1080p olarak film babasında seyredebilirsiniz. Drac Pack ve Mavis’in yardımları sayesinde kalıcı olarak insan formunda kalmamak için bir tedavi üretmeleri zorunludur.

Derek Drymon ve Jennifer Kluska’nın yönetmenliğini üstlendiği Otel Transilvanya 4’ün senaryosunu Todd Durham, Genndy Tartakovsky ve Amos Vernon kaleme almıştır. Seslendirme kadrosunda Brian Hull, Andy Samberg, Selena Gomez ve Kathryn Hahn bulunmaktadır. Otel Transilvanya 4 full izlemek için ücretsiz olarak seyredin. Otel Transilvanya 4 izleyicilerine eğlenceli bir animasyon film seyri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın