Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Dublaj TR Altyazı Fragman
432 Görüntülenme
Maça Kızı – Queen of Spades (2021) izle | Full HD
3.6 IMDB Puanı

Maça Kızı – Queen of Spades (2021) izle | Full HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi levelFILM
  • Film Süresi 1sa 31dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Ainslie, Svyatoslav Podgayevskiy
Bir efsaneyi araştırmaya başlayan gençlerin çağırdığı ruhu anlatan Maça Kızı 2021 senesinde Queen of Spades adıyla vizyon yapan korku filmi oldu. Maça Kraliçesi adını verdikleri bu ruh gençler arasında popüler bir hal almıştır. Kim çağırırsa eğer onun ruhunu almadan geri dönmediğine inandıkları varlığı getirmek kolay değildir. Maça Kızı izle filmini sitemizden full hd türkçe dublaj olarak seyredebilirsiniz.

Queen of Spades izle, çağırma ayini için bazı belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Bunların başında karanlıktan korkmamak ve cesaretli olmaları Maça Kraliçesinin gelmesine yardımcı olur. İçlerinden biri bu esnada aynaya merdiven ve kapı çizdiğinde ruhun geleceğini öğrenirler. Daha sonrasında Kraliçenin ismini üç kez telaffuz ettiklerinde işlem tamamlanacaktır. Anna, Mary ve Matthew duydukları bu korkunç hikayeye gülmelerine karşın denemeye karar verirler. Maça Kızı izle olarak türkçe altyazılı ve 1080p olarak film babasında ücretsiz bulabilirsiniz. Dört kişiden oluşan ekip gerçek olmadığını ispatlamak için girdikleri bu yolculukta korku dolu anlara şahit olacak.

Patrick White’ın yönetmenliğini yaptığı Queen of Spades filminin senaryosunu John Ainslie ve Svyatoslav Podgayevskiy yazdı. Oyuncu kadrosunda Ava Preston, Eric Osborne, Daniel Kash ve Jamie Bloch yer almaktadır. Maça Kızı korku filmini kesintisiz olarak sitemizden seyredin. Maça Kızı izleyeceklere güzel bir korku seyri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın