Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Altyazı Alternatif Fragman
4,507 Görüntülenme
Lakshya (2021) izle | Full HD
6.3 IMDB Puanı

Lakshya (2021) izle | Full HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Northstar Entertainment
  • Film Süresi 2sa 25dk
Kategori
Senaryo Santhossh Jagarlapudi, Srujanamani
Okçuluk Dünya Şampiyonasında Hindistanı temsil etmek isteyen adamı anlatan Lakshya 2021 yılında spor filmi olarak vizyona girdi. Pardhu yolunu kaybetmiş bir adam olarak okçuluk konusunda yeteneklidir. Hayattaki en büyük hayali ülkesi Hindistanı okçulukta dünya şampiyonu yapmaktır. Lakshya izle olarak en iyi film sitesinde full hd ve türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz.

Lakshya full izle, Pardhu henüz çocuk yaşlarda okçuluğa olan yeteneği keşfedilmiştir. Dedesi onun bu yeteneğini fark ettiğinde tüm birikimini harcayıp Haydarabad okuluna yazdırır. Performansı onu kısa sürede eyalet şampiyonu olmasını sağlamıştır. Rithika isimli bir kadına aşık olur fakat büyük babasının vefatıyla bunalıma girip uyuşturucu bağımlısı olur. Aslında birinin onun bu hale gelmesini planladığını ve bağımlı yaptığını anlamıştır. Stadyuma ulaşıp turnuvaya katılmayı başarsa bile bayılır. Lakshya hint filmi izlemek için film babasında 1080p kalitesinde bulabilirsiniz. Bunu üzerine bir de sağ eli kırıldığında artık herşeyin bittiğini düşünen Pardhu’yu sadece Parthasaradhi motive etmektedir. Sol elininde okçuluk için yeterli olduğunu bunun için sadece zihnini çalıştırması gerektiğini söyleyip yeteneğini açığa çıkaracaktır.

Yönetmenliğini Santhossh Jagarlapudi’nın yaptığı Lakshya filmi senaryosunu Srujanamani yazmıştır. Oyuncu kadrosunda Jagapathi Babu, Sachin Khedekar, Naga Shaurya ve Ketika Sharma yer almaktadır. Lakshya izleyecek tüm Hint spor filmi sevenlere keyifli bir seyir diliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın