Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Dublaj TR Altyazı Fragman
1,183 Görüntülenme
Joy (2015) izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı Full HD
6.6 IMDB Puanı

Joy (2015) izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı Full HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox 2000 Pictures
  • Film Süresi 2sa 4dk
Senaryo David O. Russell, Annie Mumolo
Joy izle, Joy 2015 izle filmi David O. Russell'ın hem yönetmen hem de senarist koltuğunda oturarak Jennifer Lawrence ile yılların efsanevi oyuncularından Robert De Niro'yu aynı perdede buluşturan bir komedi, biyografi ve dram filmi.

Türkiye'de 2016 yılında yayınlanan Joy izle filminde Jennifer Lawrence Altın Küre ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülü almıştır. Aynı zamanda bu dalda Oscar ödüllerine de aday olmuştur. İzlemek için iki saat ayırmanız gereken Joy Türkçe Dublaj izle filmi izleyicilerin dörtte üçü tarafından beğenilen bir yapım. Joy filminin senaryosunu beyazperdeye hazır hale getiren Russell'a, senaryonun hikayesinde Annie Mumolo yardımcı olmuş.

IMDB'den 6.6 puan alabilmiş olan Joy Full HD izle filminde filme adını veren Joy karakterini Jennifer Lawrence canlandırırken, Joy'un babası olan Rudy rolünde Robert De Niro'yu, büyükannesi rolünde Diane Ladd'i ve eski kocası Neil Walker rolünde ise Bradley Cooper'ı izliyoruz. Bradley Cooper ile Jennifer Lawrence'ı birlikte gördüğümüz tek film bu değil, bu film haricinde birden fazla yapımda birlikte başrol oynamışlar.

Joy izle film konusuna göre Joy Mangano isimli bir kadın bir ev çatısı altında üç çocuğu, boşanmış anne babası ve eski eşi ile birlikte yaşayan ve hayat mücadelesinde de oldukça zorlanan bir kadındır. Joy hayatı boyunca bir şeyler üretmekten, icat etmekten büyülenmiştir ve hep bu tür icatlar konusunda da fikirleri olan bir insandır. Joy'un büyükannesi Mimi, Joy'un bu ilgisini her zaman takdir etmiş ve ilgi göstermiştir. Fakat duygusalın ötesine geçemeyen destek, yani kimsenin Joy'un fikirlerine destek sağlamıyor oluşu daha önceleri de Joy'un icat fikirlerini başkalarının üretmesine ve yine başkalarının servet kazanmasına sebep olmuştur. Jennifer Lawrence'ın canlandırdığı Joy, anne ve babasının boşanma sürecinde bile onlara yardım etmek için üniversiteye gidememiş ve her zaman olan her şeyde ilk başvurulan kişi olmuştur. Ne var ki Joy artık bu sıkışmışlık ve kendi hayatı içine gömülü olma hissinden uzaklaşmak istemektedir. Bunun etkisiyle yeni ürünler tasarlamaya çalışacak ve iş hayatını geliştirmek için adımlar atacaktır. Joy izle filminde Joy Mangano'yu etrafından alamadığı desteğe rağmen bir iş kurup başına geçmesi için attığı adımları izliyoruz.

Joy Türkçe Dublaj izle ve Joy Türkçe Altyazılı izle opsiyonları ile Joy filmini donmadan, 1080p kalitede keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. En hızlı film izleme sitesi Film Babası olarak güzel bir film seyri diliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın