Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Altyazı Alternatif Fragman
632 Görüntülenme
Flee (2021) izle | Türkçe Altyazılı Full
8.1 IMDB Puanı

Flee (2021) izle | Türkçe Altyazılı Full

(Flugt)
Senaryo Jonas Poher Rasmussen, Amin Nawabi
Mülteci olarak Afganistan’dan göçen bir çocuğun yaşadıklarını konu alan Flee 2021 senesinde belgesel ve animasyon filmi olarak gösterim yapmıştır. Amin Nawabi’nin mülteci olarak ülkesinden gitmesiyle yaşadıklarının anlatıldığı Flee izle festivallerden bir çok ödül ile dönmeyi başarmıştır. Küçük yaşlarında annesi ve kardeşleriyle birlikte kaçıp Rusya’ya yerleşmişlerdir. Daha sonra buradan Danimarkaya geçmeye karar vermiştir.

Flee izle, Amin Nawabi burada eşcinsel olarak erkek arkadaşıyla evlenmesine az bir süre kalmıştır. Beraber kaldığı erkek arkadaşıyla yıllarca kaçıp saklandığı hayatını gizli tutmuştur. Hayatta kalabilmek için başına gelenler ile yetkililerin zor kullanması gibi bir çok tehditle seneler süren bir kaçış yaşamak zorunda kalmıştır. Flugt izle olarakta adı bilinen belgesel ve animasyon filmi Flee’yi türkçe altyazılı olarak sitemizden seyredebilirsiniz. Zamanında babası kaçırılmış ve Amin Nawabi zorla savaş alanına çıkması istenmiştir. Erkek kardeşi kanlı bir savaşın içerisine zorla girmiş ve sonrasında zihninde yaşadıkları kötü etkiler bırakmıştır. Flee izle yapımında odasında Western afişleri bulunan ve Jean Claude Van Damme’a aşk besleyen mülteci gencin hikayesi başlıyor.

Jonas Poher Rasmussen’ın yönetmenliğini üstlendiği Flee’nin senaryosunu Amin Nawabi kendisi kaleme almıştır. Oyuncu kadrosunda Daniel Karimyar, Fardin Mijdzadeh, Milad Eskandari ve Belal Faiz yer almaktadır. Amin Nawabi gerçek röportajları da bulunan Flee izle yapımını kesintisiz ve ücretsiz olarak film babasından seyredebilirsiniz. Flee izleyicilerine güzel bir belgesel seyri diliyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın