Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
TR Altyazı Fragman
3,147 Görüntülenme
Clifford Büyük Kırmızı Köpek izle | Full izle (2021)
6.0 IMDB Puanı

Clifford Büyük Kırmızı Köpek izle | Full izle (2021)

(Clifford the Big Red Dog )
Yönetmen
Senaryo Norman Bridwell, Blaise Hemingway, Justin Malen
Küçük bir kızın sevgisiyle büyüyen bir köpeği anlatan Clifford Büyük Kırmızı Köpek filmi 2021 yılında Clifford the Big Red Dog adıyla vizyona giren animasyon filmi oldu. Emily Elizabeth isimli kızın doğum günü hediye olan Clifford onun gösterdiği sevgi ile 25 metre olmuştur. Devasa boyutlara ulaşan Clifford için aile yaşadığı şehri değiştirmek zorunda kalır. Bridwell adasında kendilerine uygun devasa bir alana gitmeleri gerekir.

Clifford Büyük Kırmızı Köpek türkçe dublaj izle, New York şehrinde zenginlerin bulunduğu bir okulda arkadaşları tarafından hor görülen bir kız olan Emily son derece üzgündür. Annesiyle birlikte kalmakta olan küçük kızın tek dostu Owen Yu olur. İş seyahatine çıkan Maggie kızını bir süre amcasıyla birlikte bırakmak zorunda kalır. Gittikleri festivalda Bridwell isimli kişi ona sevgi gösterdikçe büyüyen bir köpekle tanıştırır. Dayısı Casey ise hem annesinin onu istemediğini hem de apartmanda uygun olmayacağını söyleyerek istemez. Okula gittikten sonra ertesi gün Clifford’un çantasına saklandığını öğrenip Casey’i ikna etmeye çalışır. Sadece bir gün izin verdiği için ve ertesi sabah evden ayrılacağını bildiğinden ağlayıp göz damlası Clifford’un üzerine düşer. Clifford Büyük Kırmızı Köpek izle.

Clifford Büyük Kırmızı Köpek full izle, uyandıklarında devasa boyutlara geldiğini görünce apartman görevlisi ve ailesinden saklamaya çalışır ama pek başarılı olamaz. Veterinere götürürken oyun oynamak için şımarınca artık herkesin dikkatini çeken ve hızla yayılan bir haber haline gelir. Artık peşine düşen biyoteknoloji firmasından kaçması gerecektir. Emily ve Clifford zorlu bir serüven bekler.

Yönetmenliğini Walt Becker’ın yaptığı Clifford Büyük Kırmızı Köpek filmi senaryosunu Norman Bridwell, Blaise Hemingway ve Justin Malen kaleme aldı. Clifford the Big Red Dog oyuncu kadrosunda Darby Camp, Jack Whitehall ve Izaac Wang yer alıyor. Clifford Büyük Kırmızı Köpek full hd olarak 1080p kalitesinde kesintisiz izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum