Yeni adresimiz www.filmbabasi.net olmuştur.
Tr Altyazı Fragman
8,511 Görüntülenme
Antim: The Final Truth izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı 2021
8.1 IMDB Puanı

Antim: The Final Truth izle | Türkçe Dublaj & Altyazılı 2021

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Salman Khan Films
  • Film Süresi 2sa 18dk
Senaryo Abhijeet Shirish, Deshpande, Siddharth Salvi
Bir polisin mafya ile savaşını konu alan Antim The Final Truth izle Hint filmi 2021 yılında Salman Khan’nın başrol aldığı aksiyon ve suç yapımı olarak vizyon yaptı. Mulshi Pattern filminin yeni bir uyarlaması olarak karşımıza çıkan Antim filmi küçük bir kasabada geçen hikayeye odaklanıyor. Zorlu bir yaşamında süren çocuk Rahul Dattaram Patil’in ufak kasabadan çıkıp çok büyük toprak mafyası olmasını izliyorsunuz.

Antim The Final Truth Türkçe Dublaj izle, zirveye doğru giderken yendiği düşmanları ileride başına sorun açacaktır. Büyük bir kara mafyası olmanın getirdiği sorunlardan diğeride birçok yeni düşmana sahip oluşudur. Özellikle yasaları ve kuralları çiğnediği için onu yakalamak isteyen polisler vardır. Onu yakalamak isteyen polis güçlerinden biri de Rajveer Singh’dir. Onu ilk olarak kimin ele geçireceği bilmez fakat geçmişi mi suçları mı yoksa kanunlar mı yakalayacak bunu zaman gösterecektir. Antim The Final Truth Türkçe Altyazılı izle sitemizden full hd olarak seyredebilirsiniz. Rahul daha küçük yaşlarda babası gözleri önünde bir mafya tarafından öldürüldüğüne ona sahip çıkan Pune'nin en etkili adamı Nanya Bhai olur. Rahul savunmasız ve işsiz bir gençken onun yanında ülkenin en büyük gangsteri haline gelir. Ülkeyi pislikten temizlenmeye yemin eden Müfettiş Rajveer Singh onlarda nasıl mücadele edeceğini bilmektedir.

Antim izle filminin yönetmen koltuğunda Mahesh Manjrekar karşımıza çıkıyor. Antim senaryosunu Abhijeet Shirish, Deshpande ve Siddharth Salvi yazmışlardır. Antim The Final Truth oyuncu kadrosunda Salman Khan, Aayush Sharma ve Mahima Makwana yer almaktadır. 2021’in başarılı aksiyon filmi Antim izlemek isteyenler için yakında film babasında yerini alacak.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum